Voľne stojaca baletná tyč s nastavením výšky SWR

5.0/5Hodnotenia zákazníkov (1)
Číslo výrobku: SWR
Dĺžka
Farba
Sivá RAL 9007
 
čierna Ral 9005
 
biela RAL 9003
 
Podľa palety farieb RAL
+78.75 €
450.45 Cena za 1 kus
vrátane dane z pridanej hodnoty vrátane Poštovné náklady
Dodacia lehota: do dvoch týždňov

Popis (ID: 72)
Hodnotenia zákazníkov (1)
Položiť otázku
FAQ

Výškovo nastaviteľná mobilná baletná tyč


Tam, kde permanentne namontovaná baletná tyč nemá zmysel, je táto 2,5 m široká mobilná baletná tyč presne tým správnym riešením. Ak je to potrebné, dá sa rýchlo nastaviť, takže je ideálny pre miestnosti, ktoré sa používajú na rôzne účely. Ľahko ho môžu prepravovať dve osoby a je možné ho umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Toto nielen robí tento mobilný baletný bar ideálnym riešením pre tanečné a baletné školy. Otvára tiež nové možnosti pre fitnes kluby a združenia. A je ideálny pre osobný tréning doma.


Baletný bar sa vyznačuje nielen maximálnou flexibilitou. Ponúka tiež najvyššiu úroveň stability. Je vyrobený z homogénne zváraných oceľových rúr a je absolútne odolný proti skrúteniu. Chodidlá sú obzvlášť široké a vybavené protišmykovými klzákmi. To zaručuje pevný základ a tým zaručuje najvyššiu úroveň bezpečnosti. Efektívny tréning je možný pomocou dvoch baletných tyčí umiestnených nad sebou. Majú absolútne hladký povrch a sú vyrobené z nerozbitného a vysoko elastického bukového alebo jaseňového dreva.


Všetky oceľové prvky mobilnej baletnej tyče sú opatrené práškovou farbou odolnou proti oderu. Na výber je medzi čiernou a striebornou verziou. Na požiadanie ponúkame aj individuálny povrchový náter v akejkoľvek farbe RAL.


Funkcie

- Samostatne stojaca inštalácia bez ukotvenia
- Trvalo zváraná oceľová konštrukcia
- nohy široké 50x15 cm
- protišmykové klzáky
- baletný bar
- Výška tyče od 87 do 112 cm
- 1 baletná tyč z jaseňového dreva
- Priemer baletnej tyče 43 mm
- Hmotnosť 15 kg
- Oceľové diely s práškovou farbou odolnou proti oderu
- Špeciálny dizajn vo všetkých farbách RAL
- Rýchla montáž a demontáž